Vrijdag 2 september: Deelname van onze parochies aan de Heiligdomsvaart in Susteren met een heilige Mis om 10.00 uur in de basiliek van de H. Amelberga

Woensdag 7 september: Ouderavond H. Vormsel om 19.00 uur in de kerk in Schinnen

Maandag 12 september: Bedevaart naar Kevelaer

Zondag 18 september: St. Lambertusfeest in Oirsbeek en processie. Dit is tevens een federatieviering dat wil zeggen dat die zondag de heilige Missen in Schinnen, Puth en Doenrade vervallen.

Woensdag 21 september Taizéviering in Schinnen om 19.00 uur

Zondag 25 september: Vrijwilligersfeest Parochie Doenrade en Vormselvoorbereidingsmis in Schinnen

Zondag 2 oktober: Kinderwoorddienst in Schinnen om 10.00 uur

Zondag 9 oktober: Tweede Vormselvoorbereidingsmis in Oirsbeek

Zaterdag 15 oktober: Vrijwilligersfeest Parochie Oirsbeek

Zondag 30 oktober: 09.30 uur in Doenrade Hubertusmis

ALLERHEILIGEN/ALLERZIELEN

Allerheiligen vieren we op de dag zelf omdat het een kerkelijk hoogfeest is: Dinsdag 1 november om 09.30 uur in de kerk in Schinnen. De gebedsdiensten met gravenzegening houden we op:

Zondag 30 oktober in Doenrade en Puth om 15.00 uur

Zondag 6 november in Oirsbeek en Schinnen om 15.00 uur

Woensdag 9 november: Taizé-viering in Schinnen om 19.00 uur.

Vrijdag 18 november: Vormselviering in de kerk in Schinnen

Zondag 20 november: Concert door Crescendo Doenrade in de kerk in Schinnen

Dinsdag 22 november: Ouderavond Eerste Heilige Communie in de kerk in Schinnen om 19.00 uur

Zondag 27 november: Kinderwoorddienst in Oirsbeek om 11.00 uur

Zondag 11 december: Concert door Clarinet Choir in de kerk in Schinnen

Kerstavond 24 december:

18.00 uur Nachtmis Doenrade

19.00 uur Nachtmis Schinnen

21.00 uur Nachtmis Puth

21.00 uur Nachtmis Oirsbeek

Eerste Kerstdag: Mistijden zoals op een normale zondag.

Tweede Kerstdag:

Zaterdag 31 december: Oudejaarsavond: 19.00 uur Heilige Mis in Schinnen met Per Cantare

Zondag 1 januari: Heilige Missen zoals op zondag (vooralsnog onder voorbehoud)

2023

Zondag 15 januari: Eerste Communievoorbereidingsmis in Schinnen

Woensdag 18 januari: 19.00 uur Taizé-viering in Schinnen

Zondag 29 januari: 10.00 uur Kinderwoorddienst in Schinnen

Zondag 5 februari: 11.00 uur Tweede Communievoorbereidingsmis in Oirsbeek

Zondag 19 februari Carnaval

Woensdag 22 februari: Aswoensdag en begin van de vastentijd

Oirsbeek: Heilige Mis om 09.30 uur

Doenrade en Schinnen: Heilige Mis om 19.00 uur

Zondag 19 maart: Hoogfeest Sint Jozef: Kinderwoorddienst in Doenrade om 09.30 uur

Woensdag 22 maart: 19.00uur Taizé-viering in Schinnen

Zaterdag 1 april: 19.00 uur Palmpasenviering in Schinnen met communicantjes

Zondag 2 april: Palmpasenviering, in Oirsbeek met de communicantjes

Witte Donderdag 6 april: Witte Donderdag: 19.00 uur Schinnen

Goede Vrijdag 7 april: 15.00 uur Kruisweg in Doenrade en Oirsbeek

19.00 uur Liturgie Goede Vrijdag in Schinnen

Stille Zaterdag: Paaswake om 20.00 uur in Schinnen

Zondag 9 april: Hoogfeest van Pasen, Verrijzenis van de Heer. Heilige Missen zoals op zondag.

Tweede Paasdag: 10.00 uur Schinnen en 11.00 uur Oirsbeek

Zondag 7 mei: 09.30 uur Eerste Heilige Communie Doenrade

Donderdag 18 mei: Hemelvaartsdag: 10.00 uur Eerste Heilige Communie voor Schinnen en Puth in een gezamenlijke viering in Schinnen

Zondag 28 mei: Pinksteren: 11.00 uur Eerste Heilige Communie Oirsbeek

Zondag 4 juni: Hoogfeest H. Drieëenheid en sacramentsprocessie Puth

Zondag 18 juni: 09.30 uur H. Mis Doenrade en aansluitend sacramentsprocessie

Woensdag 21 juni om 19.00 uur Taizé-viering in Schinnen

Zondag 25 juni: Processie Schinnen: Dankviering Eerst Heilige Communie om 10.00 uur in Schinnen aan de Mariakapel en aansluitend sacramentsprocessie

Zondag 2 juli: Dankviering Eerste Heilige Communie om 11.00 uur in Oirsbeek

Zondag 9 juli: Kinderwoorddienst in Schinnen

Zondag 17 september: Lambertusfeest en sacramentsprocessie Oirsbeek